6 kroków zamówienia

  1. Zapoznaj się z naszą ofertą
  2. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy ze strony internetowej lub zadzwoń bezpośrednio do odpowiedniego działu
  3. Złóż zamówienie: telefonicznie, przez allegro, przez sklep internetowy bądź odwiedź nas w elblągu
  4. Wybierz sposób płatności: pobranie/przelew lub gotówka i dostawy: odbiór osobisty lub przesyłka kurierska
  5. Złóż swoje meble zgodnie z dostarczona instrukcją montażu
  6. Powiadom nas o jakości naszych mebli i świadczonych usług kurierskich. twoja opinia jest dla nas najcenniejszą wskazówką do polepszania naszych usług.

Jeśli chcesz skorzystać z wyjątkowych okazji – zapraszamy Cię do naszego Biura Obsługi Klienta w Elblągu, ul. Pszeniczna 33-35.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI CONCORDIA z siedzibą przy ul. Pszeniczna 33-35 82-300 Elbląg, w celu realizacji powyższego zgłoszenia. Administratorem Twoich danych osobowych jest ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI CONCORDIA przy ul. Pszeniczna 33-35 82-300 Elbląg. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.
Copyright © 2015 by Concordia. All rights reserved.
Projekt i realizacja: strony www - INTERNET MEDIA